• Kim
    Hello, I got the goods this morning. Very good quality. Thank you so much for doing business with me and you are so patient and clear on explanation.
  • Johnny Cisneros
    One of the great positives in working with you and the company you work for is your response back to emails and your professionalism.
تماس با شخص : Jenny Wang
شماره تلفن : +86-13776887793
WhatsApp : +8613776887793

گیاه خشک کننده اسپری گردشی در داروسازی در صنایع شیمیایی

محل منبع چین
نام تجاری YIBU
گواهی CE / UL / SGS / EAC / CR – TU
شماره مدل XLP
مقدار حداقل تعداد سفارش ۱ عدد
قیمت Negotiation
جزئیات بسته بندی جعبه چوبی
زمان تحویل 10 هفته
شرایط پرداخت اعتبارات اسنادی T/T
قابلیت ارائه 5 دستگاه در هر ماه
جزئیات محصول
مواد فلزی SUS316 / SUS304 / ETC ظرفیت 10-300 کیلوگرم در ساعت
محیط گرمایش نیتروژن منبع گرمایش برق / نفت / گاز طبیعی / بخار
دما 120-600'C نام خشک کن صنعتی
برجسته

گیاه خشک کن اسپری

,

تجهیزات خشک کن اسپری

پیام بگذارید
توضیحات محصول

دستگاه خشک کن اسپری سری XLP ( خشک کن اسپری گردشی ) (خشک کن اتمیزر) (دستگاه خشک کن اسپری)

ویژگی:

تولید فرم های دوز استریل خشک اغلب شامل مخلوط کردن API با یک یا چند ماده اضافی است. برای دستیابی به یک مخلوط همگن ، توزیع اندازه ذرات برآمدگی (ها) باید با API مطابقت داشته باشد. در یک عمل یک مرحله ای ، خشک کردن اسپری آسپتیک می تواند یک محلول استریل را به ذرات استریلی با اندازه مورد نیاز تبدیل کند و هیچ خطری برای معرفی ناخالصی ها نداشته باشد.

خشک کن های اسپری همچنین برای دستیابی به حلال های آلی طراحی شده اند ، که استفاده از طیف گسترده ای از مواد تحریک کننده را درون فرمول ممکن می سازد.

محصولات یک بار بار. پس از فرآیند خشک شدن ، نیازی به خرد کردن و مرتب سازی وجود ندارد ، به این ترتیب که روند کار در تولید کاهش می یابد و باعث افزایش خلوص محصول می شود. قطر ذرات محصول ، شل بودن و محتوای آب را می توان با تغییر وضعیت کارایی در یک محدوده خاص تنظیم کرد.

شرح

سیستم خشک کردن اسپری گردش آب در حالت مهر و موم کار می کند. بنزین خشک کن معمولاً بنزین بی اثر است ، از جمله N2. این ماده برای خشک کردن مواد با حلال آلی ، گاز سمی و اکسید شدن مواد قابل استفاده است. برای جلوگیری از خشک شدن مواد ، از گاز بی اثر به عنوان گاز در گردش استفاده کنید. گاز بی اثر بعد از فرآیند رطوبت زدایی گردش می کند. N2 گرم می شود و سپس وارد برج خشک می شود. مواد مایع توسط پمپ پیچ به نازل گریز از مرکز منتقل می شوند و سپس توسط اتمی ساز در داخل مایع مایع اتمی می شوند ، فرآیند انتقال حرارت در برج خشک کن به پایان می رسد. محصول خشک در ته برج تخلیه می شود ، حلال ارگانیکی تبخیر شده توسط خلاء ایجاد شده توسط پنکه مکیده می شود. نیرو یا مواد جامد در برج طوفان و آبپاش از هم جدا می شوند. گاز آلی اشباع شده پس از چگالش در خازن تخلیه می شود. پس از گرم شدن مداوم گاز ، چرخه های چگال شده در سیستم بازیافت نمی شوند. روند خشک کردن اسپری سانتریفیوژ عادی معمولی با فرآیند انتقال هوا و فرسودگی هوا انجام می شود. این تفاوت آشکار بین نوع ضد انفجار خشک کن پاششی گریز از مرکز اسپری و خشک کن اسپری گریز از مرکز معمولی است. ماده خشک کن در سیستم خشک کردن N2 است ، فضای داخلی تحت فشار مثبت است. برای ثابت نگه داشتن فشار مثبت ، فرستنده فشار میزان ورودی N2 را به طور خودکار کنترل می کند.

کنترل دقیق فرآیند خشک کردن ، فرمان بسیار بیشتری نسبت به شکل ، تراکم و مورفولوژی محصول نهایی نسبت به سایر فن آوری های خشک کردن آسپتیک به دست می دهد و علاوه بر این ، با پایین بودن هزینه و هزینه های سرمایه ، این مزیت ها ضمن کاهش هزینه های اضافی به دست می آید.